İbrahim ÖRS
İbrahim ÖRS
Facebook ile Takip Et!
Twitter'dan Takip Et!
Mesaj Gönder!

Beldemize Yapılacak Park İhaleye Çıkıyor.

Beldemize Yapılacak Park İhaleye Çıkıyor.

Belediye Başkanımız İbrahim Örs, Edirne Belediyesi tarafından Esetçe Beldesine yapılacak olan parkın ihale çıkması için gerekli talimatın verildiğini açıkladı.

Edirne’de bir dizi ziyaretlerde bulunan Belediye Başkanımız İbrahim Örs, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Örs, görüşme sırasında daha önce beldemize Edirne Belediye Meclisince yapılmasına karar verilen parkın ihaleye çıkması için Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın gerekli talimatı verdiğini söyledi.

Örs, ”Edirne ziyaretimiz sırasında Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ı makamında ziyaret ettik. Beldemize yapılacak park ihalesi için gerekli talimatları vermiştir. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Esetçe beldesine ve çevre köylerimize ayrı bir önem vermektedir. Kendisine teşekkür ediyoruz. Beldemizi kısa zamanda hak ettiği yere taşıyacağız” dedi.

BİRCAN,”DAYANIŞMANIZI TEBRİK EDERİM”

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Belediyeler arasındaki dayanışmanın örnek teşkil ettiğini hatırlatarak teşekkür etti.

BOZKURT’U ZİYARET ETTİ.

Belediye Başkanımız İbrahim Örs, Edirne ziyaretinde CHP İl Başkanı Oktay Öztürk’ü, ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Diğer Haberler Tümü

Başkanımızın Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Başkanımızın Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

24 Kasım 2015 13:27 | Hit: 1.515
Başkanımız Alay Komutanını Ziyaret Etti.

Başkanımız Alay Komutanını Ziyaret Etti.

24 Kasım 2015 13:25 | Hit: 1.515
Esetçe Teröre Lanet Yağdırdı.

Esetçe Teröre Lanet Yağdırdı.

14 Eylül 2015 08:58 | Hit: 1.755